Mikołajkowe spotkanie

Naszą szkołę 4 grudnia odwiedził sam św. Mikołaj. Sytuacja spowodowana pandemią sprawiła, że nasz gość mógł spotkać się jedynie z uczniami oddziałów przedszkolnych.Dzieci wyczuwały w powietrzu, że tego dnia może wydarzyć się coś wyjątkowego. Jednak na pewno nie były w stanie przewidzieć, że osobiście odwiedzi ich św. Mikołaj i będzie miał dla nich tak słodkie prezenty.

Oczywiście nie mogło obyć się bez charakterystycznego dźwięku dzwoneczka, który zapowiedział przybycie szczególnego gościa. Wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły można było zauważyć zarówno niedowierzanie, jak i radość.

Dzieci pod opieką swoich wychowawczyń, pani Beaty Kożuchowskiej oraz pani Lidii Malinowskiej, przygotowały dla św. Mikołaja ciekawe występy. Zanim otrzymały prezenty, wzięły także udział w krótkim quizie o św. Mikołaju. Wszyscy obecni uczniowie otrzymali pyszne batoniki oraz inne wyjątkowe prezenty.

Z wiadomych powodów było to szczególne spotkanie mikołajkowe. Jednak dzieci razem z ich wychowawczyniami sprawiły, że wszyscy mogli poczuć przez chwilę magię zbliżających się świąt.

Artur Wiśniewski

  Obejrzyj galerię zdjęć